Укр | Рус | Eng
Мережа магазинів безмитної торгівлі Duty Free

Бельгійські делікатеси Godiva в українських магазинах дьюті фрі PAVO

Компанія PAVO Group (ПАВО ГРУП, мережа магазинів безмитної торгівлі дьюті фрі, Duty Free PAVO) являє надходження ласощів Godiva.
Колекція Godiva сьогодні може похвалитися безліччю найменувань продукції, яка представлена в шоколадних бутиках по всьому світу. Білий, молочний і гіркий шоколад, ганаш, карамелі, марципани, трюфелі, батончики, перлини, медальйони, горіхи в шоколаді, джеми, бісквіти, кава - у Godiva завжди знайдеться, чим порадувати найвибагливіший смак.
Відкрити коробку Godiva - вже само по собі естетична насолода. Дозвольте кінчикам ваших пальців відчути унікальні текстури баллотінов і шовкової стрічки з тисненим рельєфом леді Годіва. Зніміть стрічку і підійміть кришку. Нехай ваш ніс вдихне дивовижний аромат шоколаду преміум-класу. А тепер відкрийте очі - і перед вами постане чудова різноманітність форм спокусливого білого, шовковистого молочного і вишуканого темного шоколаду. Робіть свій вибір і не поспішаючи пробуйте одну шоколадку за одною. Кожна з них - відтане в роті до хрусткої - буде пробуджувати в вас нові почуття. Шоколад Godiva - прекрасний подарунок для вираження вашої вдячності!
Щорічно збори шоколадних шедеврів поповнюються. До Нового року, 8 Березня, Дня святого Валентина, Різдва, Великодня, влітку і восени Godiva дарує знавцям і цінителям оригінальні новинки з різноманітними смаками. Godiva для кожної зі своїх колекцій створює оригінальний дизайн упаковки ручної роботи, так що цей шоколад чудово виглядає в ролі солодкого подарунка. Приходячи в магазин Duty Free PAVO напередодні того чи іншого свята, завжди можна бути впевненим в тому, що знайдеш абсолютно новий набір. Незмінним залишається одне - висока якість ласощі, яке присутнє в рейтингу Forbes серед найдорожчих шоколадів світу. Зібрання шедеврів Godiva в дьюті фрі PAVO.