Укр | Рус | Eng
Мережа магазинів безмитної торгівлі Duty Free

Новинки в магазинах Duty Free PAVO

Шановні клієнти, ми раді повідомити вам про появу новинок в наших магазинах безмитної торгівлі Duty Free PAVO.

Ми хочемо представити Вам новий бренд Collistar!

                                                                                                                                                                      

Уже багато років Collistar - лідер італійського ринку в категорії елітних косметичних засобів, має справді унікальну історію.

Асортимент бренду Collistar включає в себе безліч товарів: від засобів по догляду за обличчям і тілом до декоративної косметики. Найбільш прогресивні з них - це продукти, що зменшують ознаки старіння, що містять нуклеоксідний комплекс; суперконцентровані капсульовані препарати від целюліту і зморшок; термальний бруд і спеціальні бинти, що поліпшують стан шкіри; вода для засмаги і помада 'Gioiello', що має на своєму кінчику логотип, який гарантує її цілісність. Крім того, у Collistar є чоловіча лінія, в якій представлені не тільки тонізуючі лосьйони після гоління, а й інші засоби по догляду за шкірою.

Серед основних переваг продукції Collistar можна виділити інноваційні формули, застосування передових відкриттів в області дермакосметології, додавання до складу косметики, в тому числі і декоративної, вітамінів, рослинних екстрактів, мінералів, ефірних масел та інших цінних компонентів для того, щоб ви могли бути щасливими і красивими.

З повагою,

PAVO Group