Укр | Рус | Eng
Мережа магазинів безмитної торгівлі Duty Free

Про компанію Паво Груп

PAVO була заснована в 1990 році і є найбільшою мережею магазинів безмитної торгівлі (дьюті фрі) в Україні, розташованих на території п'яти міжнародних аеропортів («Бориспіль», «Жуляни», «Запоріжжя», «Львів», «Харків»). До складу компанії також входять підрозділи, які займаються туристичним бізнесом, бронюванням і продажем квитків.

За роки успішної діяльності у сфері безмитної торгівлі компанія зарекомендувала себе як прихильник стабільності і високої якості, що наочно демонструють європейські стандарти обслуговування клієнтів і, безумовно, самі товари.

Широкий асортимент мережі магазинів Duty Free постійно поповнюється новою продукцією всесвітньо відомих торгових марок, роблячи PAVO провідником світових брендів і модних тенденцій.

Підтверджуючи статус лідера галузі, компанія пропонує своїм клієнтам найновіші і актуальні товари преміум-класу, завойовуючи довіру цінителів статусних товарів по всій країні. У свою чергу формат магазинів Duty Free надає клієнтам мережі унікальну можливість придбати ці товари за оптимальною ціною.

Прагнучи до постійного вдосконалення, впроваджуючи новітні стандарти управління і взаємодії всередині компанії, PAVO пред'являє високі вимоги до постачальників та іншим контрагентам. Адже стабільні та взаємовигідні відносини на увазі забезпечення безперебійності доставок в необхідній кількості в будь-який з магазинів мережі, відповідність усім можливим санітарним і законодавчим нормам, високі вимоги до зберігання і транспортування, використання великих складських потужностей, гарантоване виконання взятих зобов'язань.

Незважаючи на заслужений статус лідера і домінуюче становище на українському ринку, PAVO не зупиняється на досягнутому, працюючи над освоєнням нових територіальних ринків шляхом створення нових точок присутності.